Каталог
L-МАЙ  капли 5 мг/мл 20 мл фл.

L-МАЙ капли 5 мг/мл 20 мл фл.

СПЕРКО ВИННИЦА

112.40грн.

ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-МАЙ(L-MAI)Склад:діюча речовина: levocetirizine;1 мл (20 крапель) містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат ..

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100мл

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100мл

KUSUM HEALTHCARE OTC

106.00грн.

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 100млІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CETÒ)Склад:діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride;5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг;допоміжні речовини: гліцерин, пропі..

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60мл

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60мл

KUSUM HEALTHCARE OTC

171.30грн.

L-ЦЕТ сироп 2,5мг/5мл фл. 60млІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CETÒ)Склад:діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride;5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг;допоміжні речовини: гліцерин, пропіл..

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100

KUSUM HEALTHCARE OTC

1047.50грн.

L-ЦЕТ тбл. 5мг N100ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування лікарського засобуL-ЦЕТÒ(L-CET®)Склад:діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид (levocetirizine dihydrochloride);1 таблетка, вкрита оболонкою, містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;..

АЛЕРГОЗАН  р-р орал.0,5мг/мл 120 мл фл.
АЛЕРГОЗАН  тбл. 5мг N10
АЛЕРГОЗАН  тбл. 5мг N30
АЛЕРГОСТОП табл. 5 мг N20

АЛЕРГОСТОП табл. 5 мг N20

ФИТОФАРМ

73.60грн.

СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА: табл. п/плен. оболочкой 5 мг, № 20  Дезлоратадин 5 мг ФАРМАКОЛОГИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА: противоаллергическое, антигистаминное средство. Селективный блокатор периферических H1-гистаминовых рецепторов с большой продолжительност..

АЛЕРДЕЗ сироп   0,5 мг/мл флак. 50 мл
АЛЕРДЕЗ сироп, 0,5 мг/мл по 100 мл у флак.

АЛЕРДЕЗ сироп, 0,5 мг/мл по 100 мл у флак.

Борщаговский ХФЗ

65.40грн.

Состав:Действующие вещества: Дезлоратадин; 1 мл сиропа содержит 0.5 мг дезлоратадина (в пересчете на 100% и сухое вещество)Вспомогательные вещества: Натрия бензоат (Е 211) трилон Б; сахароза; сорбит (Е 420) пропиленгликоль; натрия; кислота лимонная м..

АЛЕРЗИН   табл. 5 мг N 14

АЛЕРЗИН табл. 5 мг N 14

EGIS

131.70грн.

СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА: табл. п/о 5 мг блистер, № 14  Левоцетиризина гидрохлорид 5 мг Прочие ингредиенты: целлюлоза кремниевая микрокристаллическая, гидроксипропилцеллюлоза низкозамещенная, лактозы моногидрат, магния стеарат, гипромеллоза, тита..

АЛЕРЗИН   табл. 5 мг N7

АЛЕРЗИН табл. 5 мг N7

EGIS

60.30грн.

СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА: табл. п/о 5 мг блистер, № 7  Левоцетиризина гидрохлорид 5 мг Прочие ингредиенты: целлюлоза кремниевая микрокристаллическая, гидроксипропилцеллюлоза низкозамещенная, лактозы моногидрат, магния стеарат, гипромеллоза, титан..